Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 15.04.2014 08:06:00 

Fachkurs der forstlichen Terminologie

Teilnehmer / Účastníci

Liste den Teilnehmer / Seznam účastníků

Institut für Weltforstwirtschaft
Johann Heinrich von Thünen Institut
Bundesforschungsinstitut für Ländliche Räume, Wald und Fischerei
Leuschnerstraße 91
D-21031 Hamburg
Bundesrepublik Deutschland
Ministersvo zemědělství České republiky
Česká lesnická společnost
Novotného lávka 5
CZ-116 68 Praha 1
Česká republika
 
 
Kursleiter: Stan Cejchan, Institut für Weltforstwirtschaft, Hamburg (stan@kabelmail.de)
 
 
Terminologiekurse / Terminologické kurzy
 
Deutsch für die Fachgebiete Wald, Holz & Ökologie
německý jazyk pro obory les, dřevo a ekologie
 
Teilnehmerliste 2001 - 2008
 
Nr.
Titel
Name, Arbeitgeber, Dienstort
Mail
Teilnahme am Kurs Nr.
1
Dipl.-Ing.
Balín, Daniel – ÚHÚL Karlovy Vary
2, 3, 4, 5, 6
2
Dipl.-Ing.
Bureš, Petr – KÚ Vysočina
8, 10, 11, 12
3
Dipl.-Ing.
Černý, Štěpán – ČZU LEF Praha
2, 6
4
Dipl.-Ing.
Chytrý, Martin – Mze Praha / VLS ČR Hořovice
1, 4, 6
5
Dipl.-Ing.
Debnár, Radomír – Mze Praha
5
6
Dipl.-Ing.
Ďurovcová, Věra – Mze Praha
6
7
Mgr.
Duspivová, Hana – Less & Forest Bohdaneč
10, 11
8
Dipl.-Ing.
Dvořák, Jiří – ČZU LEF Praha
2, 5, 6
9
Mgr.
Fibikarová, Růžena – VŠL / SLŠ Trutnov
8
10
Dipl.-Ing.
Gabzdil, Jaroslav – ÚHÚL Frýdek-Místek
4, 5, 6
11
 
Hakl, Jan – Uniles a.s. Rumburk
11, 12
12
Dipl.-Ing.
Hladík, Hynek – LČR České Budějovice
7, 9, 10, 11, 12
13
Dipl.-Ing.
Hradil, Karel – VÚLHM Jíloviště-Strnady
1
14
Dipl.-Ing.
Husák, Jindřich – Mze Praha
6
15
Dipl.-Ing.
Jůza, Radek – Městské lesy Hradec Králové
7, 8, 9
16
Mgr.
Kábrtová, Milena – VŠL / SLŠ Trutnov
8
17
 
Kéry, Peter – HAAS Fertigbau GmbH Falkenberg
11
18
Dipl.-Ing.
Kopic, Jiří – LČR Hradec Králové
4
19
Mgr.
Kozlovský, Petr – VŠL / SŠL Hejnice
7
20
 
Mareš, Vladimír – SNP Šumava
8
21
Dr. Dipl.-Ing.
Krchov, Vladimír – ÚHÚL Brandýs nad Labem
12
22
Dipl.-Ing.
Matějíček, Jiří – VÚLHM Jíloviště-Strnady
2, 3, 5, 6, 9
23
Mgr.
Míl, Jan – VŠL / SLŠ Trutnov
8
24
Dipl.-Ing.
Musil, Jaroslav – VÚLHM Kunovice
musil@vulhm.cz   user unknown
8
25
Dr.
Mutinská, Miroslava – SLŠ Žlutice
8
26
Dipl.-Ing.
Navrátilová, JanaÚHÚL Brandýs nad Labem
10
27
Bc.
Němcová, Julie – Městský úřad Chotěboř
10
28
Dipl.-Ing.
Neterda, Karel – Mze Praha
1, 3, 5, 6
29
Mgr.
Nováková, Hana – SLŠ Hranice
9, 11
30
Dipl.-Ing.
Pařízek, Miloš – ÚHÚL Hradec Králové
2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
31
Dr.
Pavlovská, Jaroslava – MZe Praha
2, 5, 6
32
Bc.
Pechová, Jana – LČR Hradec Králové
1, 4, 5, 6
33
 
Peremský, Jaroslav – ÚHÚL Hradec Králové
2, 3, 4, 6
34
Dipl.-Ing.
Pešl, Vladimír – LČR Ostravice
4, 6
35
Dipl.-Ing.
Pexidr, Záviš – Mze Praha
1, 4, 6, 7
36
Dipl.-Ing.
Pokorný, Karel – ÚHÚL Stará Boleslav
8
37
Dipl.-Ing.
Pondělíčková, Andrea – Mze Praha
1, 2, 3, 4, 5, 6
38
Mgr.
Přívorová, Pavla – VŠL / SŠL Hranice
7
39
Dipl.-Ing.
Procházka, Jiří – Lesy Písek
10
40
Mgr.
Procházková, Kateřina – VŠL / ISŠL Vimperk
2, 6
41
Mgr.
Procházková, Zdenka – VÚLHM Kunovice
8
42
Dipl.-Ing.
Pubal, Josef – MZLU Brno
8
43
Dipl.-Ing.
Řehoř, Jan – LS Třeboň
7
44
Dipl.-Ing.
Roudná, MilenaMŽP Praha
12
45
 
Rozner, Miroslav– Lesní společnost Stříbro, a.s.
10
46
Mgr.
Salovová, Eva – VŠL / SŠL Šluknov
1, 6
47
Dipl.-Ing.
Schejbalová, Hana – MZLU Brno
8
48
Dipl.-Ing.
Schindler, Stanislav – LČR Liberec
7
49
Dipl.-Ing.
Schreiber, Antonín – LČR Hradec Králové
7
50
Dipl.-Ing.
Schubertová, Lenka – ÚHÚL Karlovy Vary
3, 4, 6
51
Dipl.-Ing.
Skočdopole, Petr – VLS Karlovy Vary
8
52
Dipl.-Ing.
Sloup, Roman – ČZU LEF Praha
2, 3, 5, 6
53
Dipl.-Ing.
Sobotková, Věra – Mze Praha
1, 3, 4, 6
54
Dipl.-Ing.
Špulák, Ondřej – VÚLHM Opočno
7, 10, 11
55
Dr. Dipl.-Ing.
Staněk, Jiří – LČR Hradec Králové
7, 8
56
Dipl.-Ing.
Štefka, Jan – Less & Timber s.r.o. Bohdaneč
11
57
 
Storch, Pavel– Uni Bremen / Uni Prag
10
58
Dr.
Sýkorová, Jitka – MZLU Brno
8, 9
59
Dr. Dipl.-Ing.
Tomášková, Ivana – Akademie věd Brno
8
60
Dipl.-Ing.
Vácha, Roman– Městský úřad Chotěboř
10
61
Dipl.-Ing.
Vančura, Karel jr. – ČLS Praha
1, 3, 4, 5, 6, 12
62
Dipl.-Ing.
Vaniš, Miroslav – LČR, LZ Kynžvart
10
63
Mgr.
Vaňková, Petra – Less & Forest Bohdaneč
10
64
Dipl.-Ing.
Vašičková, Pavlína – Mze Praha
9, 10, 12
65
Dr. Dipl.-Ing.
Ventrubová, Kateřina – Mze Praha
8, 9, 10, 11, 12
66
Dipl.-Ing.
Veselá, Dana – VLS Praha
1
67
Dipl.-Ing.
Víša, Bohuslav “Bob” – ČIŽP OI Olomouc
7, 9, 10, 12
68
Dr.
Vlk, Jaroslav – Mze Praha
6
69
Mgr.
Vlková, Ivana – VŠL / ISŠL Vimperk
1, 6
70
Mgr.
Žáková, Kateřina – SLŠ Žlutice
8
71
Dipl.-Ing.
Zeidler, Aleš – ČZU LEF Praha
5, 6
 
 
Teilnahme am Kurs … in … (Veranstaltungsort):
1 12.-16.11.2001, VÚLHM Jíloviště-Strnady; 2 10.-14.12.2001, ČZU LEF Praha-Suchdol; 3 08.-12.04.2002, MZe Praha; 4 18.- 22. 11.2002, LČR Hradec Králové; 5 07.-11.04.2003, MZe Praha; 6 18.-22.10.2004, MZe Praha; 7 31.10.-04.11.2005, ÚHÚL Brandýs nad Labem; 8 03.-07.04.2006, Lobeč, Dvůr Ing. J. Šimonek; 9 23.-27.10.2006, Institut für Weltforstwirtschaft Hamburg; 10 26.-30. 03.2007, Lobeč, Dvůr Ing. J. Šimonek; 1122. – 26.10.2007, Resort „Vyhlídka“, Přední Výtoň/NP Šumava; 1207.-11.04.2008,Lobeč, Dvůr Ing. J. Šimonek; 13 
TOPlist